Opgelet: Er werd geen gemeente gevonden op basis van de opgegeven gemeentenaam.

Wat kan er fout zijn gegaan?
• Mogelijk heb je je vergist bij het ingeven van de trefwoorden? Probeer het nog een keer.


Een jaar lang namen we alle 308 gemeenten onder de loep. Van groendienst tot bibliotheek. Van kerkhof tot gemeentelijke website. Van belastingen tot toegankelijkheid van de burgemeester.

Test 1: Openbaarheid van bestuur - Hoe geheim zijn de openbare documenten in jouw gemeente?
Test 2: Bibliotheken - Hoe goed scoort jouw plaatselijke bibliotheek?
Test 3: Burgemeester - Hoe bereikbaar is jouw burgemeester?
Test 4: Kost - Hoeveel kosten de documenten in jouw gemeente?
Test 5: Website - Hoe gebruiksvriendelijk is de website van jouw gemeente?
Test 6: Beltest - Hoe snel word je geholpen in jouw gemeente?
Test 7: Ondernemers - Wat doet de gemeente voor ondernemers?
Test 8: Groentest - Hoe proper zijn de begraafplaatsen?
Test 9: Toegankelijkheid - Hoe toegankelijk en gebruiksvriendelijk is het gemeentehuis?
Test 10: Gemeentelijke belastingen - Hoeveel belastingen moet je betalen in jouw gemeente?

* Deze gemeente kon niet op alle onderdelen beoordeeld worden


#GemeenteTotaal (op10)
1Gent8,4187967,61010109,57
2Bornem8,17861079,2971096,5
2Lommel8,17661079,297109,58
4Sint-Martens-Latem8,1486975109107,99,5
5Waregem8,10881077,610986,96,5
6Koksijde8,0947977,9101099,57,5
6Oostkamp8,09471078,2101099,76
8Herentals8,0447978,91091096,5
9Schilde8,0286878,796108,59
10Deinze7,9987967,471099,57
11Lanaken7,9686977,97,51097,77,5
12Zele7,9486968,4891096
13Wevelgem7,91871067,696109,56
13Izegem7,9187967,19710106
13Beringen7,91471067,191010106
16Dendermonde7,86107968,289105,46
17Merchtem7,8485967,4107109,56,5
18Kalmthout7,81871077,6861077,5
19Sint-Niklaas7,76108668,299105,46
20Tervuren7,75851066,810698,78
21Edegem7,7446868,48,59109,58
21Overijse7,7445978,2107108,78,5
23Geel7,73471066,89,51088,57,5
24Neerpelt7,71851077,19779,57,5
24Maaseik7,7187857,11010106,55,5
26Ichtegem7,6886976,897108,55,5
27Kortrijk7,6688977,991057,25,5
28Zottegem7,651089559699,56
29Lochristi7,6446988,210788,28
30Eeklo7,62661068,7971076,5
31Beveren7,6108877,19101098
31Knokke-Heist7,6188087,199109,57,5
31Beersel7,6186967,19698,57,5
31Aalst7,6146966,1910109,56,5
35Ham7,5965878,9691097
35Oud-Heverlee7,5945868,2109107,78
37Leuven7,5848567,11010109,26,5
37Wetteren7,58108766,189105,26,5
37Laakdal7,5845976,8107109,57,5
40Londerzeel7,5786959,210787,56
40Veurne7,5767878,7710796
40Maldegem7,5785648,2910109,56
43Wervik7,56861067,48,5987,75
43Ingelmunster7,5686966,69610105
43Temse7,5645966,610101096
46Lokeren7,5446968,410789,57,5
46Mol7,54471068,471088,56,5
48Brecht7,4946778,48,571098
48Diest7,4985877,991059,55,5
48Kinrooi7,4965877,49,57107,57,5
51Haacht7,47661064,71061097
51Kuurne7,4785868,2971085,5
51Vorselaar7,47841074,2106108,57
51Merelbeke7,4786875,88997,96
55Gavere7,46871066,694897
55Riemst7,4665866,11099105,5
57Zonhoven7,44661078,4841096
57Brasschaat7,44061078,471098,58,5
59Antwerpen7,39107778,22,51097,26
59Sint-Katelijne-Waver7,39451068,98997,56,5
61Zwijndrecht7,38851065,849107,58,5
61Bonheiden7,3846976,396109,57
61Zomergem7,38861076,18,5697,75,5
61Beernem7,3886978,997102,46,5
65Maasmechelen7,37651068,279895,5
66Halen7,36641066,19989,56
67Bocholt7,35661085,58410106
67Duffel7,35861076,610675,47,5
69Oostende7,3447957,4971096
69Halle7,3445957,910710105,5
69Opglabbeek7,34851067,99,53107,56,5
72Stekene7,3346966,8107108,56
72Willebroek7,3385966,897895,5
74Ranst7,32851075,893107,97,5
74Westerlo7,32107676,886104,48
76Torhout7,3145977,410997,25,5
77Oostrozebeke7,291061065,59675,97,5
78Aartselaar7,27071076,897106,49,5
79Ronse7,2646967,410987,26
79Olen7,2685978,266104,98,5
81Steenokkerzeel7,256586596109,58
81Sint-Genesius-Rode7,2585965,3106104,78,5
83Middelkerke7,2407978,9977107,5
84Beerse7,2386846,8941097,5
84Leopoldsburg7,2346756,810999,56
84Sint-Pieters-Leeuw7,2386945,896897,5
87Ieper7,22681078,2210696
88Heist-op-den-Berg7,2046865,399108,26,5
88Boom7,204596591099,55,5
88Anzegem7,20461066,8107106,75,5
88De Panne7,2046877,69796,97,5
92Roeselare7,1908*68,29101094,5
92Tielt7,1947978,479596,5
94Bredene7,1846976,894109,56,5
94Dessel7,1845975,89698,58,5
94Herstappe7,188*106***100,68,5
97Grobbendonk7,1744978,794109,56,5
98Zoersel7,1687986,13688,58
98Hamont-Achel7,1605967,6106109,58,5
100Laarne7,15461067,610795,46,5
100Koekelare7,15641075,594109,56,5
100Hamme7,15451065,599107,55,5
103Wijnegem7,1486984,756107,27,5
103Oudenaarde7,1445858,2106107,77,5
105Lovendegem7,1346966,6106106,77
105Machelen7,13451056,810768,59
107Genk7,1208868,27101077
107Boechout7,12106875,310674,97
109Vilvoorde7,11471036,1101059,56,5
109Asse7,1146956,16,579108,5
109Aarschot7,1186965,3910101,86
109Evergem7,1147878,2106104,46,5
113Kapellen7,10471076,110647,99
113Nevele7,1065976,18797,96
113Sint-Lievens-Houtem7,1086856,610795,95,5
113Hasselt7,10081066,39997,26,5
117Diksmuide7,0946868,996108,54,5
118Overpelt7,0886786,14689,78
118Turnhout7,0807967,69988,76,5
120Lille7,0747778,28,54107,57,5
120Houthulst7,0765965,3106107,95,5
120Blankenberge7,07471074,78,549106,5
123Kasterlee7,0646978,286104,97,5
124Meeuwen-Gruitrode7,05851075,57,5110106,5
124Kortenberg7,05461066,39778,27
126Menen7,0486968,237108,25
126Arendonk7,04451075,5104107,97
126Zonnebeke7,0446968,29797,25
128Rijkevorsel7,03451077,4106104,46,5
128Rumst7,0346976,110668,77,5
131Schoten7,0286059,2106108,57,5
131Zemst7,0285965,89784,48
131Brugge7,0247578,721010106,5
134Tremelo7,0105968,2106107,98
135Meerhout7,0044876,691087,46
136Lier6,9906977,4910696,5
136De Haan6,99061073,71010105,28
138Stabroek6,98051077,410697,97,5
138Vosselaar6,9805975,897109,57,5
138Sint-Amands6,98641076,39489,56
138As6,9804976,39710107,5
138Balen6,9847857,910696,96
143Lint6,9784976,89676,96
143Herselt6,97451074,79698,56,5
145Tessenderlo6,9485857,4104697
145Zulte6,94051067,910499,58
147Lebbeke6,9346865,8861096,5
147Lummen6,9306865,89710107,5
147Kortemark6,9365756,88,57109,54,5
147De Pinte6,9385977,643108,27,5
147Grimbergen6,9305966,89799,58
152Alken6,9286576,310685,97
152Kruishoutem6,9266866,89785,47
152Tongeren6,9206865,5109108,76
155Bilzen6,9145966,65,5101076
155Bekkevoort6,9145967,18689,56,5
157Heusden-Zolder6,8946967,9974106
158Wachtebeke6,8785664,7107106,55,5
158Dilbeek6,87661066,39764,97,5
158Mechelen6,87071078,22,51089,56,5
161Zaventem6,86451066,8410103,39,5
161Zedelgem6,8667776,679496
161Berlare6,86461078,28467,48
161Hemiksem6,8685966,15689,56
161Bertem6,8685967,67648,57,5
166Bree6,850610759610105,5
166Retie6,85051076,1106107,47
168Zwevegem6,8387076,8971085,5
168Hoogstraten6,83071076,14998,77,5
168Houthalen-Helchteren6,8305966,879109,56
171Moerbeke6,82861066,39457,96
172Affligem6,8145967,19488,57,5
173Zoutleeuw6,8085976,38486,76
174Puurs6,7806977,99796,96
175Ravels6,7745865,89687,98
176Geetbets6,76851047,47,5478,76
176Lede6,76851046,897101,86
178Nazareth6,74471077,18,5493,37,5
178Peer6,7405987,449109,55,5
180Diepenbeek6,73061067,677107,76
180Huldenberg6,7343975,89688,57
180Bierbeek6,7306886,18*88,58
183Boutersem6,7147957,19658,56,5
184Merksplas6,7045676,187105,98
185Pepingen6,6745965,38,5697,96
185Sint-Laureins6,67851067,48,5392,87
187Ledegem6,6604787,1971095,5
187Sint-Gillis-Waas6,6645676,8109101,87
189Assenede6,6585965,59628,57,5
190Melle6,64868659656,96,5
190Wuustwezel6,64451077,946697,5
192Hechtel-Eksel6,6106967,931089,27
193Harelbeke6,60061077,610676,95,5
193Wichelen6,60851055,5104396,5
193Waarschoot6,6045867,68497,96,5
196Brakel6,5966986,89653,66,5
196Kruibeke6,5905977,49689,55
198Gooik6,57051076,89695,97
198Ruiselede6,570697597105,77
200Herent6,5606966,19698,56
200Buggenhout6,5647753,910688,26,5
200Gingelom6,5684776,69639,55,5
203Knesselare6,5545955,5103108,55,5
203Hoeilaart6,5506667,696106,98
205Essen6,5405687,97987,57
206Putte6,5346765,88,5489,56,5
207Keerbergen6,5204874,7961097,5
208Hoeselt6,5164972,6841095,5
209Aalter6,4806656,8961097
209Opwijk6,48451067,46,5487,96
209Waasmunster6,4845875,310676,56
209Damme6,4806977,649107,25
213Herenthout6,4745076,399107,96,5
214Ternat6,45051065,39498,77,5
215Voeren6,4244963,78310106,5
215Kapelle-op-den-Bos6,4204566,8101087,96,5
215Lierde6,4206975,894106,96,5
215Ardooie6,4285094,796598,5
219Jabbeke6,4146886,69439,56
219Maarkedal6,4105977,49487,27,5
219Herzele6,41661076,36,5681,86,5
222Zandhoven6,4005975,58489,58
223Begijnendijk6,3844967,44697,96,5
223Hooglede6,38041086,39498,55
225Nieuwerkerken6,3706855,59798,26
225Geraardsbergen6,37471065,381034,46
225Kaprijke6,3726965,810647,97
225Borsbeek6,3705964,2941097,5
229Herk-de-Stad6,3606767,69686,57,5
229Boortmeerbeek6,3646067,696898
229Destelbergen6,3665957,410626,27
232Moorslede6,3505976,110786,45
232Heers6,3584965,39484,26
234Oudenburg6,3184866,310393,85
234Wommelgem6,3185764,24496,99
236Wielsbeke6,2745963,774996
236Zwalm6,2745684,736108,57,5
236Baarle-Hertog6,27061084,296496,5
236Meulebeke6,2745566,39497,96,5
240Avelgem6,2646987,6103096
241Dentergem6,25451066,69357,46,5
241Zelzate6,25441074,29692,86,5
243Wezembeek-Oppem6,244*9458,51106,78
243Erpe-Mere6,24061068,996277,5
243Hove6,2406864,296106,76,5
246Dilsen-Stokkem6,2305865,896886,5
246Lo-Reninge6,23051078,76,56103,65,5
248Alveringem6,2263875,39694,44,5
248Malle6,2246877,48742,88
250Kortessem6,21041056,196895
250Scherpenheuvel-Zichem6,2144876,68649,55
252Holsbeek6,2085743,710673,87,5
253Herne6,1864875,37198,56
254Berlaar6,1745977,177100,65
254Oosterzele6,1747956,37,5457,46,5
256Spiere-Helkijn6,164*97510384,45
257Zuienkerke6,13071082,69396,76
258Lennik6,1204666,310967,96
258Ninove6,1206956,33997,46,5
260Staden6,1165876,38393,35,5
261Hulshout6,1045976,654102,97,5
262Pittem6,064597510473,66
263Wellen6,05041077,16695,46
264Lendelede6,0345976,83497,55
265Oud-Turnhout6,0065066,19487,98
266Sint-Truiden5,9906063,99910106
267Deerlijk5,9105867,684875,5
267Meise5,9105067,196109,56,5
269Drogenbos5,890*1067,110363,47,5
270Tielt-Winge5,8885055,3941075,5
271Linter5,8644976,69408,56,5
272Wingene5,8105973,75994,95,5
273Poperinge5,7805776,8494105
273Kampenhout5,7844756,16,5648,76,5
273Lichtervelde5,7845773,910644,96
273Mortsel5,7805576,81,57108,57
277Wortegem-Petegem5,7404875,54697,96
278Landen5,73051065,30,51086,56
279Schelle5,7165976,323101,87
280Kontich5,6905877,19461,89
280Galmaarden5,6944964,59436,96,5
282Nieuwpoort5,6745784,233877,5
283Denderleeuw5,6305*76,38637,97,5
284Hoegaarden5,6246758,27,5416,57
285Kraainem5,570*1065,810082,87,5
286Wemmel5,5645053,2106104,48
287Liedekerke5,5506666,646105,45,5
288Zutendaal5,54031067,136103,86,5
288Niel5,540510459664,46
290Vleteren5,52051072,110483,16
291Rotselaar5,5106966,147197
292Linkebeek5,4663765,391101,36
293Nijlen5,4544077,14497,97,5
294Gistel5,4205055,886107,96,5
295Langemark-Poelkapelle5,3905965,510742,45
296Glabbeek5,3865975,52651,86,5
297Borgloon5,3745655,347102,45
298Tienen5,3605848,49616,26
299Kortenaken5,3404774,28395,26
299Mesen5,3445675,59453,44,5
301Lubbeek5,30049654449,57,5
302Heuvelland5,2144865,89460,84,5
303Haaltert5,19061066,63643,37
304Zingem5,1804765,89328,56,5
305Kluisbergen5,1605077,17396,57
306Horebeke5,108*072,19192,37,5
307Roosdaal5,0805063,910657,47,5
308Bever4,340*0657393,65,5